TESLİMAT VE İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

TESLİMAT

 

Siparişleriniz 2-5 iş gününe kadar adresinize teslim edilmektedir. Kargolarınız Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Siparişiniz kargoya teslim edildiği anda tarafınıza SMS yoluyla gönderilecek kargo takip numarasıyla gönderinizin durumunu izleyebilirsiniz.

 

Türkiye'nin her yerine kargo gönderim ücreti 12 TL'dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

İADE & DEĞİŞİM

 

Eğer ürünü https://www.akcabaharat.com dan aldıysanız,

Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün ya da ürünlerinizi, orijinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

Faturanızın alt kısmını doldurarak ürün ile birlikte göndermeyi unutmayınız. 

İade ve değişim süreçlerinde kargo bedeli, kullanıcı tarafından ödenmektedir.

  

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

 

Ödeme iadeleriniz ;

 İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kalite kontrol ekibimizin titiz incelemesinin ardından kontrol edildiği halde,  geri ödemeler AKÇA BAHARAT'ınkargoyu teslim alma tarihinden itibaren, kart ile web sitesi üzerinden yapıldıysa ortalama 5 ila 7 iş günü içerisinde, Web sitesi üzerinden taksitli alışveriş yapıldıysa bankanın iade koşullarına göre tek seferde ya da taksitli şekilde ödeme gerçekleşir. İade referans kodunuz ile bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak ödeme bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme ya da havale yapıldıysa IBAN bilgilerinizi müşteri temsilcisine eksiksiz göndermenizi rica ederiz.